Systemy kontroli pracy ochrony

Kontrola jakości pracy pracowników prowadzona jest przez wyspecjalizowane komórki firmy. Kontrolerzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz kwalifikacje w tym certyfikaty ochrony II STOPNIA. Kontrole prowadzone są na bierząco, także w godzinach nocnych co odnotowywane jest w książkach służby na poszczególnych obiektach. Każdy z pracowników jest dodatkowo kontrolowany poprzez zaawansowane urządzenia pracy kontroli. Wszyscy pracownicy są wyposażani w odpowiednie breloki oraz urządzenie, którym pracownik zobowiązany jest do odnotowywania punktów kontrolnych rozmieszczonych na obiektach.

Na życzenie klienta przedstawiamy wyniki kontroli oraz plan pracy kontroli w postaci raportów pracy poszczególnych pracowników, określonych dni, tygodni pracy itp..

Jak działa system kontroli pracowników?

Każdy pracownik rozpoczynając swoją pracę musi odnotować na urządzeniu kontrolującym początek pracy. Patrolując teren pracownik zobowiązany jest do odnotowywania na urządzeniu poszczególnych punktów kontroli, które rozmieszczone są w najbardziej newralgicznych pod względem ochrony miejscach. Urządzenia są w stanie pomieścić do 32 000 zdarzeń. Przy kontroli przez naszych kontrolerów zczytywane są wszystkie zdarzenia z urządzenia, a następnie analizowane. Dane te także mogą być przedstawiane klientowi.

Na wielu obiektach pracownicy są wyposażeni w przyciski antynapadowe, za pomocą którego można wezwać wsparcie w postaci patrolu interwencyjnego.

obraz

Kontakt do nas

Więcej informacji można uzyskać w naszych BIURACH REGIONALNYCH...