Loading color scheme

Oferta pracy - specjalista ds. zamówień

Poszukujemy specjalisty ds. zamówień.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  1. monitorowanie i analiza rynku zamówień publicznych w zakresie działalności firmy,
  2. kompleksowy nadzór nad dokumentacją przetargową (weryfikacja wymagań przetargowych pod kątem formalnym, przygotowanie i zebranie wymaganych dokumentów przetargowych, kompletacja oferty przetargowej)
  3. składanie ofert w przetargach publicznych (offline i online) zgodnie z obowiązującym prawem i wytycznymi zamawiających,
  4. monitorowanie i koordynowanie procesu przetargowego w tym przestrzeganie terminowości składanych ofert przetargowych,
  5. współpraca z kierownikami projektów w ramach działań handlowych,
  6. prowadzenie dokumentacji tj. umów, aneksów.

NASZE WYMAGANIA

  1. wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe o kierunku Administracja, Prawo, Prawo Zamówień Publicznych,
  2. znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych - mile widziane,
  3. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  4. bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  5. skrupulatność, dokładność i dobra organizacja pracy,
  6. umiejętność współpracy w zespole, pracy pod presją czasu,
  7. preferowana grupa niepełnosprawności.

CO OFERUJEMY

  1. ciekawa praca w polskiej firmie istniejącej na rynku od 1951 roku,
  2. pomoc we wdrażaniu się w obowiązki - wsparcie kancelarii adwokackiej,
  3. znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych - mile widziane,
  4. oddzielne biuro,
  5. Dla pracowników niepełnosprawnych : dowóz/odwóz do pracy, turnusy rehabilitacyjne, dotacje do sprzętu rehabilitacyjnego, dotacje do zajęć rehabilitacyjnych, dotacje do leków, dostosowanie biura oraz stanowiska pracy do niepełnosprawności, inne benefity z tytułu niepełnosprawności.

 CV proszę przesyłać na adres: sekretariat@sp-wulkan.pl

Więcej informacji - Pani Ewa Przybylska - wew. 7.