Loading color scheme

MONITORING WIZYJNY

Monitoring wizyjny 24H

 NOWOCZESNE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA I MONITORING

Budując strategię bezpieczeństwa należy brać także pod uwagę zastosowanie kamer monitorujących i systemów powiadamiania, które mogą rejestrować przestępstwa na dyskach twardych i znacznie ułatwiać znajdowanie sprawców. Oparte na chmurze systemy kontroli dostępu aktualizują się bezprzewodowo i dostarczają raporty w czasie rzeczywistym, umożliwiając monitorowanie systemu z pulpitu mobilnego lub w przypadku naszych klientów poprzez telefon komórkowy lub własny komputer.

 SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA OPARTE O MONITORING WIZYJNY CCTV

 W przypadku kamer i systemów wideo do celów nadzoru 24h wideo i bezpieczeństwa wyróżniamy kilka możliwych wariantów:

- najnowocześniejsze rozwiązania tj. inteligentne systemy detekcji zdarzeń CCTV - analiza video CCTV,  które szerzej opisujemy w oddzielnym rozdziale,

- nadzór video 24h,

- okresowe, wirtualne obchody,

We wszystkich przypadkach nasze grupy serwisów technicznych montują różnego typu kamery wraz ze standardowym rejestratorem. Ilość kamer jest zdefiniowana przez naszych specjalistów podczas wizji lokalnej obiektów. Do przesyłania sygnałów do centrum monitoringu wykorzystujemy łącza internetowe naszych klientów lub łącza naszego partnera - największej firmy telefonii komórkowej.

Tak przesłany sygnał jest podstawą działania centrum monitoringu 24H.

SPRZĘT - TECHNOLOGIA

Współpracujemy z największym dystrybutorem sprzętu monitoringu CCTV w Polsce. Zajmujemy się montażem urządzeń firmy HIKVISION. W naszej pracy oferujemy sprzęt wg. poniższej kategorii:

  1. kamery IP,
  2. kamery analogowe,
  3. kamery termowizyjne,
  4. rejestratory analogowe,
  5. rejestratory hybrydowe,
  6. rejestratory IP, NVR oraz HD-TVI,
  7. serwery wideo.

Dlaczego kamery HIKVISION?

W swoim wieloletnim doświadczeniu wykorzystywaliśmy sprzęt różnych producentów. W naszej opinii Hikvision wyposaża swój sprzęt w podzespoły, które zapewniają uzyskanie najwyższej jakości obrazu, a co najważniejsze zapewnia ciągłość długiej niezakłóconej pracy. Sprzęt ten posiada wiele specjalnych funkcji min. detekcję ruchu, WDR (równomierna jasność obrazu), tryb korytarzowy itp. Sprzęt tej klasy posiada także potężne możliwości regulacji i konfiguracji urządzeń. Jest w pełni kompatybilny z naszymi systemami.

Rejestratory HIKVISION monitoring to nie tylko kamery

Rejestrator to urządzenie, dzięki któremu system monitoringu funkcjonuje prawidłowo. To właśnie do tego sprzętu podłączane są kamery, dzięki czemu możliwe jest odbieranie od nich sygnału, przetwarzanie go oraz zapis. Rejestrator Hikvision to nowoczesny sprzęt, który umożliwia podgląd oraz odtwarzanie obrazu w wysokiej jakości z podpiętej kamery. Urządzenia te przystosowane są do pracy w małych, średnich oraz większych instalacjach monitoringu