Loading color scheme

PRODUKCJA ODZIEŻY

Produkcja specjalistycznej odzież roboczej

Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie to nie tylko ochrona, monitoring oraz usługi sprzątania.

W 1982 rozpoczął działalność Zakład Produkcyjny w Kętrzynie. Początkowo zakład specjalizował się w produkcji odzieży szpitalnej. Wraz z upływem czau oferta sukcesywnie się powiększała. Obecnie produkujemy specjalistyczną odzież roboczą począwszy od mundurów po specjalistyczną odzież roboczą na platformy wiertnicze.

Dzięki wieloletniej praktyce zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz zaufanie klientów polskich i zagranicznych.

Nasza produkcja opiera się na pomysłach i indywidualnych potrzebach klienta.

Posiadamy wysoko wykwalifikowany personel oraz nowoczesny park maszynowy - wykorzystujemy profesjonalne maszyny firmy "JUKI", zautomatyzowane "DURKOPP ADLER" oraz maszyny haftujące japońskiej firmy "TAJIMA". Gwarantujemy solidne i fachowe zaopatrzenie w produkowaną przez naszą firmę odzież roboczą.

Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji, począwszy od wyboru półproduktów: materiałów i nici, poprzez proces krojenia, szycia i wykończenia, a na pakowaniu skończywszy, dzięki temu Klient ma pewność że trafia do Niego produkt wolny od jakichkolwiek wad i jest niezawodny, nawet podczas użytkowania w ciężkich  warunkach roboczych.

W 2016 roku uruchomiliśmy Szwalnię Tapicerki Meblowej w Olsztynie, następnie w 2017 roku Szwalnię Tapicerki Meblowej w Kętrzynie. Świadczymy usługę szycia pokrowców meblowych dla wiodącej Firmy na rynku polskim, eksportującej swoje meble na wymagający rynek niemiecki i holenderski.