Loading color scheme

USŁUGI SPRZĄTANIA

Sprzątanie biur, hoteli, hal produkcyjnych oraz budynków użyteczności publicznej

Spółdzielnia WULKAN w Olsztynie ma ponad 40-letnie doświadczenie w sprzątaniu biur, hal magazynowych, produkcyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Współpracujemy od mniejszych niezależnych firm regionu warmińsko-mazurskiego po największe firmy z kapitałem międzynarodowym. Wszystkich klientów traktujemy z należytą atencją. Nasze usługi spotykają się z uznaniem klientów, co potwierdza systematyczny wzrost ilości zawieranych kontraktów. Rozumiemy, iż zapewnienie czystego środowiska pracy naszych kontrahentów jest jednym z kluczowych elementów tworzenia nowoczesnej, efektywnej organizacji firmy.

Czystość także ma ogromne znaczenie dla wizerunku marki firmy i postrzegania jej przez klientów. Odgrywa także ważną rolę dla zdrowia i co najważniejsze dobrego samopoczucia pracowników, a co za tym idzie może także wpływać na ich produktywność.

Nie idziemy na skróty...

Zapewnienie wysokiej jakości usług to odpowiedni personel.

Naszych pracowników zatrudniamy na umowy o pracę. Zapewniamy pakiety socjalne w postaci częściowego pokrywania dojazdów do pracy, zwroty za leki, rehabilitację w tym dofinansowania do wypoczynku. Udzielamy także pomocy finansowej w przypadkach losowych. Nie jest także tajemnicą, iż wielu pracowników z firm konkurencyjnych szuka zatrudnienia w naszej firmie. Zapewniamy zastępstwa na czas urlopów oraz nieobecności pracownika.

Sprzęt

W zależności od potrzeb wykorzystujemy urządzenia od najprostszych wózków sprzątających po zaawansowane samojezdne maszyny czyszczące światowych producentów - Karcher, czy też Comac

Posiadamy odpowiednie zaplecze finansowe na zakup w/w sprzętu o wartości często przekraczającej koszt dobrej jakości samochodu kompaktowego.

Środki chemiczne

O środkach chemicznych oraz o ciągłym rozwoju branży chemicznej napisano już wiele. W naszej pracy staramy się wykorzystywać jak najnowsze środki czyszczące, zwracając uwagę na biodegradowalność. Dbamy o środowisko naturalne.

Jakie obiekty sprzątamy?

 • budynki użyteczności publicznej
 • obiekty produkcyjne
 • hale magazynowo-produkcyjne
 • prywatne posesje i mieszkania

Jakie usługi wykonujemy?

 • Odkurzanie dywanów
 • Polerowanie podłóg
 • Opróżnianie pojemników i wymiana worków na śmieci
 • Wycieranie i dezynfekowanie klamek drzwi
 • Odkurzanie/polerowanie powierzchni
 • Czyszczenia punktowe (np. po rozlaniu herbaty, czy kawy)
 • Czyszczenie łazienek i toalet
 • Sprzątanie stołówek, pomieszczeń socjalnych i kuchni

CZY WIESZ, ŻE:

 1. Typowa klawiatura może jednocześnie przenosić do 7500 bakterii!
 2. Wirusy, takie jak grypa mogą się utrzymywać na brudnych powierzchniach, takich jak biurka, sprzęt elektroniczny nawet do 72 godzin!
 3. Ponieważ aż 65% pracowników biurowych korzysta z telefonów i komputerów w pracy, a aż 25 127 zarazków znajduje się na jednym centymetrze kwadratowym w samym telefonie komórkowym, każdy pracodawca powinien z należytą powagą traktować czystość miejsca pracy swoich pracowników